Directeur Brandweerrepressie Carolien Angevaren vertrekt bij de VRU

25 november 2022

Per 1 februari 2023 vertrekt de directeur Brandweerrepressie Carolien Angevaren bij de VRU. Met ingang van deze datum is zij de nieuwe algemeen directeur bij de Veiligheidsregio Limburg Noord. Naast deze functie heeft zij daar ook de neventaken Directeur Publieke Gezondheid en Regionaal Commandant Brandweer.

Sinds 1 februari 2019 is Carolien Regionaal Commandant Brandweer én directeur Brandweerrepressie bij de VRU.

‘Ik verlaat de VRU met een beetje weemoed’, aldus Carolien. ‘De VRU is een prachtige organisatie, volop in beweging. Ik ben trots op de stappen die zijn gezet met elkaar en ons bestuur bij de VRU. Ik ben blij dat ik daar een bijdrage aan heb kunnen leveren. Deze nieuwe stap is voor mij een prachtige kans die ik graag aan ga’.

‘Wij wensen Carolien alle geluk en succes toe bij deze nieuwe uitdaging. Het is een mooie stap in haar carrière’, aldus Jaap Donker. ‘Ik gun Carolien deze stap van harte en ben blij dat zij zich blijft inzetten in en voor de Veiligheidsregio’s. Ik kijk uit naar de verdere samenwerking binnen de overleggen van de Raad van Commandanten en Directeuren Veiligheidsregio (RCDV).’

Het laatste nieuws

Geen luchtalarmtest in Veiligheidsregio Utrecht

1 juni 2026
Op maandag 1 juni is om 12:00 uur geen luchtalarmtest geweest in de gehele Veiligheidsregio Utrecht.

Let op: maandag 1 juni NL-Alert testbericht

29 mei 2026
Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12 uur een NL-Alert testbericht. Die ontvang je op je telefoon en via informatieborden in het openbaar vervoer. Check of jij ‘m ook krijgt. Want dan weet je zeker dat je ook een NL-Alert ontvangt bij een noodsituatie.

Minister bezoekt Utrechtse Heuvelrug voor gesprek over natuurbrandbeheersing

6 mei 2026
Vanochtend bracht minister Van Essen van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) een werkbezoek aan natuurgebied boswachterij Leersum. Het bezoek stond in het teken van het toenemende natuurbrandrisico in Nederland. Tijdens het gesprek met betrokken partijen was aandacht voor de huidige voorbereidingen, de regionale samenwerking en wat nodig is om natuurbranden zoveel mogelijk te voorkomen, te beheersen en te bestrijden.