
Aankondiging Veiligheidsdag Woerden
Zaterdag 10 juni 2023 vindt de Veiligheidsdag plaats in Woerden. Kom jij ook? Je bent van harte welkom! Brandweer, Politie, (Dieren)Ambulance, Handhaving en Rijkswaterstaat komen samen om alles te laten zien en vertellen over Veiligheid.
Deze dag is voor inwoners en bezoekers van gemeente Woerden en omstreken en zal plaatsvinden op zaterdag op 10 juni 2023 van 10:00 tot 16:00 uur op en rondom het terrein van de Brandweerkazerne (Boerendijk 34). De dag wordt georganiseerd door Brandweer Woerden in samenwerking met de Veiligheidsregio Utrecht.
Wat is er die dag te doen?
Tijdens de Veiligheidsdag Woerden zal de Brandweer, Politie (basisteam de Copen), RAVU (ambulance), Handhaving Woerden & Oudewater, Dierenambulance en Rijkswaterstaat samen met de Veiligheidsregio Utrecht via demonstraties en presentaties een inkijkje te krijgen in hun werkzaamheden op het gebied van veiligheid. Ook worden er workshops en voorlichting gegeven gericht op brandveiligheid, crisisbeheersing, zelfredzaamheid en werving. Voor de kinderen zijn er brandweerspuitspelletjes en is Legocity-incidenten te bewonderen.
Zet dus 10 juni in je agenda, zien we je dan?

Het laatste nieuws
5 juni maandelijkse sirenetest en testbericht NL-Alert

Digitale nieuwsbrief brengt laatste VRU nieuws op presenteerblaadje

Verhoogd risico op natuurbrand vanaf 31 mei
